Energiagazdálkodási Tudományos Egyesület

Logo
Nincs bejelentkezve Belépés a B szintre
Legutóbbi módosítások Linkek
Partnerek

Gyászhír

 

Szomorúan tudatjuk Egyesületünk tagjaival, hogy Bubálik Sándor barátunk, aki az ETE Veszprémi szervezetének több évtizeden keresztül elnöke, a csoport által közel 30 évig sikeresen rendezett balatonaligai majd soproni konferenciák szervezője volt elhunyt. Bubálik Sándort évtizedes eredményes munkája elismeréseként az Egyesület Elnöksége 2021-ben Szabó Imre-díjjal tüntette ki. A díjátadásra október 19-én tartandó Elnök-titkári értekezleten került volna sor.

Bubálik Sándor tevékenységét felesége – aki szintén tagja Egyesületünknek – mindenben segítette és támogatta, így ezért őt is kitüntettük.

Bubálik Sándor barátunk emlékét megőrizzük!

 

az ETE Elnöksége